Zapraszamy na indywidualny i grupowy coaching,  który polega na prowadzeniu ludzi w ich rozwoju poprzez pomoc w wyznaczaniu celów, które są dla nich ważne oraz na zwiększaniu ich zdolności do osiągania tych celów

Coaching to indywidualne narzędzie rozwoju, jest w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki temu sprawia, że organizacje i pracownicy rozwijają się szybciej i osiągają bardziej satysfakcjonujące rezultaty. Skuteczny Coaching polega na tworzeniu przyszłości, nie tylko na wypełnianiu luk kompetencyjnych.

Oferta dla organizacji:

  1. Dwa warsztaty 1,5 godzinne + indywidualny coaching dla uczestników warsztatów (grupa 8 osobowa)
  2. Indywidualne coachingi

Oferta dla osób indywidualnych:

  1. Life coaching
  2. Executive  coaching
  3. Career coaching

Dokładny opis oferty znajda Państwo TUTAJ . Coaching prowadzą: Agata Bindas i Anna Szipluk. Termin spotkań: Każda środa kwietnia w godzinach 15:00-17:00.

Prosimy o wybranie jednego terminu/ godziny spotkania. Każda zainteresowana osoba ma do dyspozycji jedną godzinę podczas spotkań kwietniowych. Kontynuacja spotkań będzie ustalana indywidualnie z prowadzącymi.

Wszystkich zainteresowanych coachingiem prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub przesłanie zgłoszenia na adres email: biuro@sektor3.szczecin.pl. Liczba miejsc ograniczona i zależna od długości trwania poszczególnych coaching’ów. [contact-form 5 "Coach"]