Myślałeś o pomaganiu? Rozważałeś wolontariat? A może podziwiasz aktywistów? Weź udział w spotkaniu online! Poznaj niezwykłych ludzi, zainspiruj się aktywnością i Znajdź pomysł na siebie!

Kim są i czym się zajmują nasi niezwykli bohaterowie? Ich działania, nie mają granic a możliwości, nie znają słów „nie da się”.Będą z nami:

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Marcin Garczyński – Koordynator Pokojowego Patrolu. Zaangażowany w organizację rekrutacji wolontariuszy oraz ich szkolenie i koordynację późniejszych działań.

Stowarzyszenie WIOSNA, Szlachetna Paczka Zachodniopomorskie, Akademia Przyszłości Zachodniopomorskie
Monika Szczepanik – menadżerka Operacyjna, koordynuje pracę wolontariuszy a wszystko zaczęło się od paczki, którą sama dostała… w wolnym czasie pomaga też w Hospicjum Domowym.
Sandra Domrzał – menadżerka Operacyjna Akademii Przyszłości w której dzieci znajdują pomoc w nauce i uwierzeniu w siebie. Cieszą ją realne zmiany w życiu podopiecznych a nawet całych rodzin.

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny Szczecin
Laura Ziętara – zafascynowana działaniem na rzecz rozwoju świata.
Piotrek Kotkowiak – współorganizator mobilizacji klimatycznych. Kierują nasze oczy ku dobru naszej planety.

Fundacja Dobre Rano
Filip Malejewski
– ojciec, aktywista, wolnościowiec, poliglota. Idea założenia jego fundacji powstała na dworcu PKP w Szczecinie w czasie akcji niesienia pomocy uchodźcom z Ukrainy.

Food Not Bombs Szczecin
Kolektyw udzielający posiłków potrzebującym. Zwracają uwagę na światowy problem głodu i niedożywienia. Promują ideę wolontariatu.

Stowarzyszenie POLITES
Kasia Michałek
– animatorka społeczna, najbardziej lubi pracować z dziećmi i młodzieżą. POLITES realizuje szereg programów i projektów z misją promocji wolontariatu i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego poprzez wolontariat właśnie. Znajdziesz tu wolontariuszy i wolontariuszki z różnych stron świata.

Jeśli chcesz działać lub po prostu posłuchać to spotkanie jest dla Ciebie. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/933003191037738/?ref=newsfeed

Widzimy się 21 marca START godz.12:00 online