Sale sprzęt dla organizacji

W ramach swojej działalności Sektor 3 Szczecin udostępnia nieodpłatnie sale na działania organizacji:

  • sala konsultacyjna duża – 4/19. Maksymalna ilość osób w sali – 5. Wyposażona w duży stół konferencyjny oraz krzesła. Świetnie się sprawdza na małe spotkania (np. zarządu)
  • sala szkoleniowa – 4/18. Maksymalna ilość osób w sali – 18. Wyposażona w 2 duże stoły, krzesła, dużą tablicę suchościelarną;
  • sala warsztatowa – 4/8. Maksymalna ilość osób w sali – 10. Wyposażona w zestawy do gier z kreatywnego myślenia, 8 poduszek, krzesła, flipchart. W sam raz na zajęcia kreatywne oraz burze mózgów;
  • sala konsultacyjna mała – 4/32. Maksymalna ilość osób w sali – 3. Stolik oraz 3 krzesełka. W sam raz na konsultacje 1 na 1,
  • sala 4/20sala komputerowa z 5 stanowiskami komputerowymi. Aby skorzystać z tej sali, nie trzeba dokonywać rezerwacji, niedostępna jedynie w czasie zajęć komputerowych.

Udostępnienie sal na spotkania i konsultacje podlega ograniczeniom: każda sala może być udostępniona tylko raz dziennie, organizacja wynajmująca jest zobowiązana do przestrzegania zasad wietrzenia sali przed i po spotkaniu oraz jej dezynfekcji po spotkaniu.

Podczas wynajmu sal oraz spotkań konsultacyjnych, osoby biorące w nich udział zobowiązane są do zachowania min. 1,5m dystansu między sobą oraz posiadania maseczki/przyłbicy zasłaniającej usta i nos. Osoby te są również zobowiązane do dezynfekcji rąk.

Aby korzystać ze wsparcia infrastrukturalnego organizacji musi uzupełnić wniosek o udostępnienie składników majątku, który jest dostępny pod linkiem (LINK).

UWAGA! Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja mejlowa lub telefoniczna. W razie potrzeby skorzystania z rzutnika, należy również o tym uprzedzić rezerwując salę.

Kalendarz dostępności sal:

Pomieszczenia wyłączone z użytku:

  • sala multimedialna – sala szkoleniowa, pomieści 25 osób, wyposażona jest w ekran, krzesła z wbudowanymi stolikami.

Sale sprzęt dla organiza

Skip to content