Fundacja Kamienica1 zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych wydarzeniach na świeżym powietrzu w ramach Rewitalizacji Alei Wojska Polskiego w Szczecinie !

“Stare i nowe gry podwórkowe” – Będzie to seria 9 zajęć skierowanych do dzieci, młodzieży, osób dorosłych i osób starszych.

Fundacja przypomni uczestnikom o starych grach i zabawach podwórkowych oraz przybliżymy im nowe formy aktywności sportowych i rekreacyjnych, które można uprawiać w warunkach jakie panują na obszarze rewitalizacji Al. Wojska Polskiego. W ramach każdego wydarzenia zaprezentujemy prawidłowe użytkowanie i przedstawimy możliwość bezpłatnego skorzystania z atrakcji.

“Babskie Sprawy” – aktywny spacer trasą rewitalizacji skierowany głównie do dziewczyn/kobiet (młodzieży, osób dorosłych).

Zaproponujemy uczestniczkom nową aktywność rekreacyjną, która zdobywa coraz większą popularność. Całość wydarzenia odbędzie się pod nadzorem opiekuna grupy oraz wykwalifikowanego instruktora Nordic Walking. Dla wszystkich uczestników wydarzenia “Babskie Sprawy” zostanie zapewniona woda. Dodatkowo dla pierwszych 20 osób, które wyślą zgłoszenie – Pakiety Startowe. Ilość miejsc ograniczona do 30 – obowiązują zapisy drogą mailową!

Aby zgłosić się do udziału w wydarzeniu należy wysłać wiadomość:
Tytuł: Babskie Sprawy – zgłoszenie. W treści:

  • Imię;
  • Nazwisko;
  • Wiek;
  • Numer telefonu;
  • Informacja czy podczas wydarzenia osoba dysponować będzie własnym sprzętem do Nordic Walking.

na adres e-mail: zapisy@kamienica1.pl. Zgłoszenia udziału w “Babskie Sprawy” przyjmujemy do 04.09.2019 r.

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu: REGULAMIN „AKCJA REwitalizAKCJA”

Projekt skierowany jest przede wszystkim do mieszkańców obszaru rewitalizacji Al. Wojska Polskiego.

Więcej informacji o projekcie na: https://kamienica1.pl/akcja_rewitalizakcja/

Działanie finansowane przez Gminę Miasto Szczecin.

Realizacja programu animacji społecznej w procesie rewitalizacji w ramach projektu pn. „Rewitalizacja obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka Alei Wojska Polskiego w Szczecinie”.