Już 6 września kilkadziesiąt berlińskich startupów i firm IT otworzy swoje drzwi w ramach Startup Safary. Uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić innowacyjne firmy, spotkać się z ich założycielami oraz poznać innych startupowców z całej Europy. Tego dnia w całym mieście odbędzie się dla startupów wiele spotkań, warsztatów i wycieczek biurowych. Wśród ponad 60 firm, które otworzą swoje biura dla uczestników wydarzeń są m.in. Google, Delivery Hero, Hub:Raum, 6wunderkinder, Point Nine Capital, Dawanda czy 9flats.com. Partnerami imprezy są Fundacja Netcamp, SkyGate i akcelerator Chance.

Celem wydarzenia jest otwarcie i promocja sceny startupowej, pokazanie jak wygląda praca przy projektach internetowych. Chcemy też zintegrować polsko-niemiecką społeczność technologiczną – mówi Maciej Jankowski z Fundacji Rozwoju Branży Internetowej „Netcamp” – szczeciński ambasador projektu.

Do końca sierpnia bilety kosztują tylko 10 euro i pozwalają na udział w maks. 5 wydarzeniach. W dniu imprezy uczestnicy odwiedzą biura berlińskich startupów gdzie odbędą się poszczególne wydarzenia. Więcej informacji i rejestracja na stronie www.startupsafary.com