Już po raz dwunasty szczecińskie organizacje pozarządowe zapraszają mieszkańców i gości naszego miasta na Wielki Piknik Pasji – czyli XII Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się tradycyjnie na Jasnych Błoniach w niedzielę 26 maja 2013 r. o godz. 11:00 i trwać będzie do godz. 18:00.

Ideą Imprezy jest zaprezentowanie mieszkańcom Szczecina oraz przybyłym gościom bogatego dorobku oraz potencjału szczecińskiego Sektora pozarządowego. W trakcie Imprezy spotkać będzie można przedstawicieli ponad 100 szczecińskich organizacji pozarządowych, którzy na stoiskach, na scenie i na terenach zielonych prezentować będą swoją działalność oraz zachęcać  do podejmowania różnych form aktywności.

Ponadto, na tegorocznym Spotkaniu „POD PLATANAMI” nie zabraknie nowości. Po raz pierwszy do udziału w Imprezie zaproszono podmioty biznesowe, działające na rzecz organizacji pozarządowych oraz Media, które zaprezentują się w specjalnie utworzonej Alei Biznesowej i Alei Medialnej. Mamy nadzieję, że nowa formuła stanowić będzie niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń i pomoże w nawiązaniu cennych kontaktów oraz partnerstw.

Tradycyjnie już, plenerowe Spotkanie „Pod Platanami” stanowić będzie podsumowanie VII Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych, który w tym roku rozpocznie się 18 maja. Liczymy, że Państwa organizacja swoimi inicjatywami, pomysłami i propozycjami  wzbogaci program VII Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych.

Mamy nadzieję, że podzielicie się Państwo swoja aktywnością, pasją i na tegorocznym spotkaniu nie zabraknie Państwa organizacji.

ZAPRASZAMY

Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej  www.platany.org.