Szczeciński Inkubator Kultury zaprasza na szkolenie pn. Wniosek do MKiDN na medal. O co chodzi w tym programie i co jest ważne w przygotowywaniu oferty – na te i inne pytania odpowiedzi można uzyskać już 17 lutego 2014.

Jeśli Twoja organizacja nie otrzymała dofinansowania na działania zapisane we wniosku projektowym do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego to Szczeciński Inkubator Kultury pomożeCi zrozumieć, o co chodzi w tym programie i, co jest ważne podczas opracowywania oferty.

W jego szkolenia poruszone zostaną kwestie dotyczące m. in. założeń programu, najważniejsze elementy w konstruowaniu ooferty, sposobu formułowania oferty na konkurs. 

Warsztat „Przygotowanie wniosków projektowych do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego” poprowadzi Dorota Kowalewska, specjalistka ds. projektów, wykładowca Uniwersytetu Szczecińskiego, dyrektor Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Szczecinie. Sama zrealizowała dziesiątki projektów, nie tylko z obszaru kultury, więc zna odpowiedzi na prawie wszystkie pytania.

Spotkanie odbędzie się 17 lutego 2014 r. (poniedziałek) w godz. 15:00-18:00 w Inku. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc Szczeciński Inkubator Kultury prosi o wcześniejszą rejestrację: http://inkubatorkultury.szczecin.pl/oferta/wydarzenia/. Udział w warsztacie jest bezpłatny. 

Polecamy!