Ogłaszamy wiosnę i wdrażamy ją w życie. Z tej okazji Stowarzyszenie Twórców i Producentów Sztuki zaprasza nadrugie śniadanie, pogaduchy sąsiedzkie, pchli targ, animacyjne hece oraz gry i zabawy.

Wszystko to wydarzy się w SOBOTĘ, 28 kwietnia. Zaczynamy o 14:00 i bawimy się do upadłego. Miejsce: OBIEKT KREATYWNY KRÓLOWEJ JADWIGI 2 – KluboKawiarnia Społeczna „ŚRÓDMIEŚCIE” – jak będzie ładnie, wyturlamy się też na zewnątrz.

W programie będą na pewno:

  • sąsiedzkie pogaduszki
  • przysmaki własnoręczne, kawka i herbatka
  • pchli targ – można kupować, sprzedawać, wymieniać się. Nie ma zapisów, trzeba przyjść z dobytkiem / pieniądzem i wkleić się w klimat
  • pierwsze psoty animacyjne w ramach projektu „Miasto To Teatr” (czyli weekendowe teatry podwórkowe dla każdego w okolicy ul. Jadwigi) – wszelkie szczegółowe informacje do pobrania na miejscu
  • gry i zabawy podwórkowe dla młodych i starych


Imprezkę muzycznie na żywo z vinyli zapewnia sąsiad z przeciwka koncerty.com 

Wydarzenie jest finansowane ze środków Miasta Szczecin.
#MikroDOTACJE
#MikroDOTACJE2018

Wydarzenie jest zorganizowane przez Stowarzyszenie twórców i Producentów Sztuki prowadzące Obiekt Kreatywny JADWIGI 2, KluboKawiarnię Społeczną „ŚRÓDMIEŚCIE” oraz jest częścią długofalowego projektu działań rewitalizujących przy alei Wojska Polskiego i okolic.

Kontakt i informacje
sttpro@wp.pl

Agata Grzybowska 884 897 284
Maria Sztark 506 231 518