8 stycznia 2012 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra ponownie! Tym razem dla wcześniaków oraz ciężarnych kobiet z cukrzycą.

8 stycznia 2012 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra ponownie! Tym razem dla wcześniaków oraz ciężarnych kobiet z cukrzycą.

Z racji tego, że jest to już okrągły, dwudziesty finał, chcemy, aby był szczególny i tak też zapamiętany.

Jedną z pierwszych akcji sztabu Make It Funky Production w ramach tegorocznego finału będzie „Kino z sercem”. Codziennie od 2.01 (poniedziałek) do 5.01 (czwartek) włącznie, będzie możliwość udziału w projekcji jednego z czterech filmów (po kolei- „Symetria” , „E=mc2”, „Jasminum” i „Dzień Świra”).  W tych dniach wszyscy od godz. 18:30 będą mile widzianie w klubie 13Muz (a dokładniej w dali Kominkowej; projekcje zaczną się o godz.19:00 ). Wstęp jest równy 5zł, czy więcej, to zależy od możliwości i chęci pomocy innym!

Następnie 6.01 będziemy głośno-cicho bawić się na Silent Disco! Od 21:30 w dobrze znanych nam 13Muzach zaczniemy wydawać słuchawki. Zagrają dla nas Druh Sławek, Nativizm, Czarny, Tas i DJ Fru&Fairy. Wstęp to 10zł wrzucone bezpośrednio do WOŚP-owej puszki, ale im więcej tym lepiej!

Na finałowe podsumowanie w niedziele wielkie granie! Mocnym brzmieniem wspierać orkiestrę będą: Charlie Monroe, pRocktolog i Annalisa. Gramy z pompą!

Więcej na www.szczecinwosp.pl