2020 za nami. Teraz trzeba się uporać z zamknięciem roku! Na pomoc jak zwykle Sektor 3 Szczecin oraz Pani Justyna Maćkowiak z Centrum Biznesu! Zakres – zakończenie roku obrotowego w organizacji pozarządowej (czynności do zamknięcia roku, sprawozdanie, rozliczenie z US). Szkolenie on-line odbędzie się na platformie webinarowej.

Biorąc pod uwagę że rok 2020 był wyjątkowo skomplikowany (co może znaleźć swoje odzwierciedlenie w księgowości) organizujemy 2 terminy szkolenia. Bardzo prosimy o zgłaszanie się tylko na jeden.


Termin:
– 4 marca (czwartek), godzina 18.00 – 20.00.

Formularz zgłoszeniowy: LINK

Link wraz z hasłem do webinaru zostanie wysłany na podany w formularzu adres mailowy.


Spotkanie poprowadzi Pani Justyna Maćkowiak – od 1997 roku pracuje lub współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi w zakresie pomocy przy zakładaniu, prowadzeniu i zarządzaniu organizacjami pozarządowymi. Pomagała przy prowadzeniu księgowości, rozliczaniu projektów unijnych i dotacji celowych, sporządzaniu sprawozdań z działalności organizacji, sprawozdań finansowych, sprawozdań merytorycznych przy rozliczaniu dotacji, zatrudnianiu pracowników, prowadzeniu polityki finansowej.


Prosimy o świadome korzystanie z webinaru. Liczba miejsc jest ograniczona.


Uwaga:

  • liczba miejsc ograniczona,
  • pierwszeństwo w rekrutacji mają przedstawiciele szczecińskich organizacji pozarządowych,
  • w przypadku organizacji z poza Szczecina liczy się kolejność zgłoszeń,
  • biorąc pod uwagę bieżącą sytuacje webinar może zostać odwołany w dowolnym momencie ze względu na nieprzewidziane sytuacje,
  • prosimy się upewnić, że podany adres mailowy jest prawidłowy. Na wskazane adresy zostanie wysłany link do webinaru oraz jednorazowe hasło dostępu.