Ciężkie czasy. Jesteśmy bombardowani negatywnymi informacjami, za oknami szaro, coraz zimniej i ogólnie jakoś tak BLEH. Pytanie brzmi jak w tak trudnych dla wszystkich chwilach poradzić sobie ze stresem w zespole? Jak utrzymać morale w organizacji na odpowiednim poziomie? Jak działać, żeby nie się nie wypalić? Nasza ekspertka odpowie na te pytania podczas webinaru!

Termin: 5 listopada, godzina 18.00 – 20.00
Miejsce: webinar, link do pokoju webinarowego po rejestracji
Formularz zgłoszeniowy: LINK

Spotkanie poprowadzi Pani Wiktoria Niedzielska – Galant – Psycholog, trener, wykładowca i praktyk. Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie – społeczna psychologia kliniczna, od lat pracuje jako ekspert z dyrektorami i nauczycielami, projektuje i wdraża systemowe procedury usprawniające działanie placówek /w tym zarządzanie kryzysowe/. Ma ponad 10 lat doświadczenia w pracy z uczniami z zaburzeniami zachowania i demoralizacją (MOS). Lider zespołów wychowawczych i nauczycielskich, autor programów wychowawczych i wspierających uczniów z trudnościami. Aktywnie uczestniczyła w tworzeniu nowych placówek oświatowych, wprowadzając innowacyjne standardy pracy. Współtwórca i opiekun merytoryczny 3 edycji Międzynarodowej Konferencji EDUKACJA INNOWACJA.

Uwaga:

  • liczba miejsc ograniczona – 10,
  • pierwszeństwo w rekrutacji mają przedstawiciele szczecińskich organizacji pozarządowych,
  • biorąc pod uwagę bieżącą sytuacje szkolenie może zostać odwołane w dowolnym momencie ze względu na nieprzewidziane sytuacje,
  • prosimy się upewnić, że podany adres mailowy jest prawidłowy. Na wskazane adresy zostaną wysłane potwierdzenia uczestnictwa.