Jak prowadzić działania promocyjne mając niewielki budżet? Na co zwrócić szczególnie uwagę przy doborze narzędzi promocyjnych? Jak trafić do właściwej grupy docelowej? Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 zaprasza członków i wolontariuszy szczecińskich organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w webinarze dot. tworzenia działań promocyjnych przy niskim budżecie.


Co: WEBINAR | Działania promocyjne przy ograniczonym budżecie
Termin: 8 listopada (poniedziałek), godzina 17.00.
Formularz zgłoszeniowy: LINK

Link wraz z hasłem do webinaru zostanie wysłany na podany w formularzu adres mailowy.


Prowadzący Jakub Cicio – Dyrektor Biura Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie, gdzie nadzoruje pracę działu Marketing i Media. Pełni również funkcję Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Klub Sportowy Czarni Szczecin. Założył fan page Klubu oraz Akademii, które skupiają aktualnie ponad 2,5 tysiąca obserwujących. W Klubie odpowiadał za tworzenie materiałów dla prasy, tworzenie materiałów video z realizowanych imprez, promowanie zarówno akcji charytatywnych jak i naboru Klubu. W roku 2020 bardzo mocno zaangażowany wraz z Klubem w promowanie projektu w ramach Szczecinskiego Budżetu Obywatelskiego „Hoża – Strefa Rekreacyjno-Sportowa”, który finalnie zajął trzecie miejsce spośród wszystkich lokalnych projektów w Szczecinie. Dawniej Redaktor Stołecznej Gazety Wyborczej, współpracownik Gazety Wyborczej i Głosu Szczecińskiego.

Uwaga:

  • liczba miejsc ograniczona,
  • pierwszeństwo w rekrutacji mają przedstawiciele szczecińskich organizacji pozarządowych,
  • biorąc pod uwagę bieżącą sytuacje webinar może zostać odwołany w dowolnym momencie ze względu na nieprzewidziane sytuacje,
  • prosimy się upewnić, że podany adres mailowy jest prawidłowy. Na wskazane adresy zostanie wysłany link do webinaru oraz jednorazowe hasło dostępu.