Druga część warsztatów skierowana jest do artystów i zespołów, aktywnie działających na rynku muzyki komercyjnej. Podczas warsztatów dowiesz się co jest ważne w budowaniu swojej marki, przy pomocy jakich narzędzi możesz ją rozwijać oraz jak działać w dobie kryzysu, by nie zwariować w otaczającym Cię świecie muzyki.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Kupińska, promotorka muzyki klasycznej, jazzu i hip-hopu. Swoje doświadczenie w branży muzycznej zdobywa nieprzerwanie od 2014 roku, gdzie jako działacz społeczny znalazła się w grupie osób reaktywujących historyczną rozgłośnie studencką – Akademickie Radio Pomorze w Szczecinie.

Współpracuje z lokalnymi i ogólnopolskimi zespołami, uczestnicząc w wielu cyklach, projektach i festiwalach muzycznych. Od 2019 roku wspiera bieżące działania biura koncertowego Baltic Neopolis Orchestra, nadzorując działania promocyjne związane z promocją muzyki klasycznej w kraju jak i za granicą. Współpracowała przy takich Festiwalach jak: Baltic Neopolis Festival, Festiwal Guimaraes Classico w Portugalii, Festiwal Szczecin Classic, czy Festiwal Akustyczeń. Uczestniczka projektu Tak Brzmi Miasto (2019 i 2021).

Doświadczenie menadżera muzycznego zdobywała u boku takich osób jak: Dagmara Gregorowicz, Bartosz Stawiarz, Leszek Biolik czy Paweł Hordejuk. Na co dzień współpracuje z zespołami: Baltic Neopolis Orchestra oraz Eskaubei & Tomek Nowak Quartet.

Dla zespołów, które brały udział w pierwszym warsztacie organizowanym w marcu 2021 roku przewidziano indywidualne 20-minutowe konsultacje. Przy rejestracji prosimy o wyrażenie chęci wzięcia udziału w dodatkowych
konsultacjach. Liczba miejsc ograniczona: 8 osób.

Przy wysłaniu zgłoszeń prosimy o podanie pełnej nazwy zespołu/artysty oraz określenie gatunku muzycznego wokół którego porusza się zespół/artysta.


CO: Warsztaty z zarządzania zespołem muzycznym vol.2 – pierwsze kroki postawione, co dalej?
GDZIE: INKU Szczeciński Inkubator Kultury
KIEDY: 13 (poniedziałek) grudnia 2021 roku
GODZINA: 17:00-20:00
ILOŚĆ MIEJSC: 8
ZAPISY: https://tiny.pl/9ddrr
KONTAKT: biuro@mediadizajn.pl tel: 91 424 04 64