Zawody poniekąd sportowe o "olimpijskie medale" – 26 maja podczas Spotkania Organizacji Pozarządowych Pod Platanami!

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia aktywnie niedzieli Pod Platanami razem z nami. W ramach działań integrujących szczecińskie organizacje pozarządowe zapraszamy serdecznie na Pozarządową Olimpiadę Sportową. Będzie dużo zabawy, śmiechu, będzie też okazja poznać przedstawicieli i przedstawicielki innych organizacji!

Impreza odbędzie się 26 maja w godz. 12 – 16. Liczymy na Wasz udział:-). Mamy nadzieję na waszą mobilizację i to, że również Wasza organizacja stanie do zawodów wspólnie z reprezentacji innych szczecińskich organizacji pozarządowych. Jesteśmy przekonani, ze nie zabraknie sportowych emocji i wesołej zabawy.

Do udziału w naszej Olimpiadzie zapraszamy wszystkich chętnych: przedstawicieli NGO, wolontariuszy, pracowników, sympatyków i wszystkich aktywnych (żony, dzieci, mężów, babcie, wujków). Warunkiem udziału w Olimpiadzie jest przesłanie uzupełnienie formularza on-line (LINK).

Reprezentacje mogą liczyć od 2 do 8 osób. Swoją reprezentację może wystawić w dowolnej liczbie proponowanych konkurencji.

Zapewniamy :

  • niezbędny sprzęt do przeprowadzenia  zawodów
  • zabezpieczenie medyczne zawodów w postaci ratownika medycznego
  • upominki dla uczestników Olimpiady.

 

Olimpiada odbędzie się 26 maja 2013 w godzinach 12 – 16 w na Jasnych Błoniach.

 

PUNKTACJA :

  • 5 pkt. – I miejsce w danej konkurencji
  • 3 pkt. – II miejsce                                  
  • 2 pkt. – III miejsce                                     

Organizatorzy maja prawo do przyznania każdej z reprezentacji  od 0 do 5 pkt. za postawę i doping kibiców (ocenie podlegać będzie m.in.: liczba kibiców, forma dopingu – okrzyki, transparenty itp, kultura zachowania).

 

A jakie konkurencje proponujemy:

Zasady każdej z konkurencji opisane są w regulaminie, wystarczy kliknąć na nazwę dyscypliny!

Będzie wesoło, zapraszamy śmiałków, którzy nie boją się stawić czoła wyzwaniu!