Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pn. PR, promocja, po prostu w dniach 21-22 września 2012

Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor3 zaprasza na bezpłatne szkolenie pn. PR, promocja, po prostu. Łącznie szkolenie trwa 8 godzin.

czas: 21 września, godz.15-19, 22 września, godz. 10.30-14.30

miejsce: SCWOP Sektor3, III piętro, sala multimedialna

Szkolenie kierowane jest doczłonków, wolontariuszy oraz osób zatrudnionych w organizacjach pozarządowych z terenów Szczecińskiego Obszaru Metropolitarnego.

PR czyli public relations czyli w prostym tłumaczeniu relacje między nami a otoczeniem. Definicji wiele a wszystko sprowadza się do jednego – odpowiednich działań wizerunkowych skierowanych na zewnątrz w celu lepszego rozpoznawania i pozytywnego kojarzenia. NGO’sy bardzo często nie zdają sobie sprawy jak bardzo przydatne mogą być dobrze przeprowadzone działania na rzecz własnego wizerunku. Dlatego właśnie SCWOP Sektor 3 postanowił zorganizować szkolenie właśnie z tego tematu.

Podczas szkolenia będzie można się dowiedzieć m.in.:

  • jak przygotować działania PR dla własnej organizacji,
  • co to są działania PR wewnętrzne i zewnętrzne,
  • jak planować działania promocyjne organizacji,
  • wiele innych zagadnień.

Szkolenie poprowadzi Anna Suchocka – pomysłodawczyni starań Szczecina o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury, kierownik Działu Komunikacji Społecznej i Wolontariatu Muzeum Narodowego w Szczecinie.

 

UWAGA!! Na ten moment zgłosiły się 34 osoby z najróżniejszych organizacji, dlatego zamykamy rekrutację – informację o zakwalifikowaniu się na szkolenie będziemy wysyłać drogą mailową.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail biuro@sektor3.szczecin.pl.

Informacje o wynikach rekrutacji prześlemy najpóźniej w dniu 15 września 2012.

Serdecznie zapraszamy !

Projekt wspófinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.