1 stycznia 2016 pojawiły się zmiany w sprawozdawczości organizacji pozarządowych. W związku z tym zachęcamy szczecińskie organizacje pozarządowe do odświeżenia swoich informacji na ten temat. Zapraszamy na szkolenie, podczas którego Pani Justyna Maćkowiak z Centrum Biznesu opowie co się zmieniło oraz na co trzeba zwracać szczególnie uwagę. 

Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 zaprasza przestawicieli, wolontariuszy lub osoby zatrudnione w organizacjach pozarządowych z terenów Szczecina na szkolenie "Zmiany w sprawozdawczości organizacji pozarządowych".


Szkolenie Zmiany w sprawozdawczości organizacji pozarządowych

Gdzie: SCWOP Sektor 3, al. Wojska Polskiego 63, sala multimedialna
Kiedy: 12 marca 2016, w godzinach 9.00 – 15.00
Formularz zgłoszeniowy [LINK]


Zmiany w sprawozdawczości organizacji pozarządowych – tematyka szkolenia

Podczas szkolenia zostaną przedstawione najważniejsze obowiązki jakie ciążą na organizacjach pozarządowych związane z prawidłowym zamknięciem roku:​

  • Sprawozdanie merytoryczne z działalności organizacji pozarządowej,
  • sprawozdanie finansowe,
  • ostatnie zmiany w sprawozdaniach finansowych wynikające z ustawy o rachunkowości,
  • nowe wzory sprawozdań i zasady ich sporządzania.

Szkolenie poprowadzi Pani Justyna Maćkowiak –  od 1997 roku pracuje lub współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi w zakresie pomocy przy zakładaniu, prowadzeniu i zarządzaniu organizacjami pozarządowymi. Pomagała przy prowadzeniu księgowości, rozliczaniu projektów unijnych i dotacji celowych, sporządzaniu sprawozdań z działalności organizacji, sprawozdań finansowych, sprawozdań merytorycznych przy rozliczaniu dotacji, zatrudnianiu pracowników, prowadzeniu polityki finansowej.

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy:

  • zapoznać się z regulaminem szkoleń (LINK),
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod (LINK),
  • potwierdzić swoją obecność na szkoleniu po otrzymaniu maila z informacją o zakwalifikowaniu.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail biuro@sektor3.szczecin.pl. Na zgłoszenia czekamy do 8 marca do godziny 13.00informacje nt. zakwalifikowania prześlemy tego samego dnia. Serdecznie zapraszamy!

UWAGASCWOP Sektor 3 zastrzega sobie prawo do:

  • nieprzyjmowania zgłoszeń od osób, które w przeszłości zostały zakwalifikowane do uczestnictwa w innym szkoleniu i nie wzięły w nim udziału bez uprzedniego zawiadomienia o nieobecności.

 


REKRUTACJA NA SZKOLENIE ZAMKNIĘTA!!!!!


formularz zgłoszeniowy na szkolenie Zmiany w sprawozdawczości organizacji pozarządowych


Przydatne linki: