Interne, internet wszędzie. W domach, w pracy, w samochodach, w tabletach, w telefonach. Wraz z rozwojem sieci rozwinęła się nowa forma mediów – media społecznościowe. Jak wykorzystywać potencjał Facebooka, jak ćwierkać, co wrzucać na Youtuba a co na soundclouda. Nie wiecie? Niuanse nowych mediów pozwoli zrozumieć firma Medioo.pl

"Media społecznościowe (ang. Social Media) – określenie odnosi się do ogólnie pojętego korzystania z internetowych i mobilnych technologii, by przekształcić komunikację w interaktywny dialog." –definicja z portalu wikipedia.pl. W dobie szybko rozwijających się technik informacyjnych trzeba być na bieżąco z nowymi możliwościami. Przed cyfrowym szaleństwem była telewizja, prasa, radio. Teraz co mamy do naszej dyspozycji? Blogi, portale tematyczne, fora internetowe, twittera, facebooka, google+, soundclouda, youtuba, last.fm, vimeo i wiele wiele innych. Pytanie brzmi – jak poruszać się w gąszczu możliwości? Jak efektywnie wykorzystać współczesne kanały informacyjne, aby dotrzeć do grupy odbiorców o którą nam najbardziej chodzi?

SCWOP Sektor 3 zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie: Wykorzystaj media społecznościowe na 110%. 

czas: 18 października (sobota)
godzina: 9.00 – 15.00
miejsce: SCWOP Sektor 3, III piętro, sala multimedialna

 

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy:

  • zapoznać się z regulaminem szkoleń (LINK), 
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod (LINK), 
  • potwierdzić swoją obecność na szkoleniu po otrzymaniu maila z informacją o zakwalifikowaniu.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail: biuro@sektor3.szczecin.pl. Na zgłoszenia czekamy do 15 października (liczba miejsc jest ograniczona!!), informacje nt. zakwalifikowania prześlemy 15 października na podane w formularzu adresy mailowe. Serdecznie zapraszamy!
 
UWAGA! SCWOP Sektor 3 zastrzega sobie prawo do:

nieprzyjmowania zgłoszeń od osób, które w przeszłości zostały zakwalifikowane do uczestnictwa w innym szkoleniu i nie wzięły w nim udziału bez uprzedniego zawiadomienia o nieobecności.

Certyfikat uczestnictwa na szkoleniu wydajemy na wniosek uczestnika. Osobom, które nie potwierdziły swojej obecności na szkoleniu certyfikat nie zostanie wydany.