Serdecznie zapraszamy na szkolenie z zakresu obsługi programu do grafiki wektorowej CorelDRAW. Jeżeli pragniesz poznać jak przygotowywać grafikę do ulotek, plakatów lub innych materiałów drukowanych, po tym szkoleniu będziesz mieć podstawową wiedzę, aby rozpocząć swój pierwszy projekt.

czas: 16 października 2013 w godzinach 16.30-19.00
miejsce: SCWOP Sektor3, piętro 4, sala 4/6

Szkolenie adresowane jest do wszystkich osób zainteresowanych działaniem w organizacjach pozarządowych (czyli mogą być to osoby, które są członkami organizacji non-profit, ale także osoby, które w najbliższej przyszłości planują założyć lub wspierać działalność społeczną). Szkolenie skierowane jest do osób działających na terenie gmin wchodzących do Szczecińskiego Obszaru Metropolitarnego (sprawdź TUTAJ).

Głównym celem naszego szkolenie jest:

  • pokazanie czym się różni grafika wektorowa od rastrowej
  • nauczenie podstawowych zasad tworzenia materiałów drukowanych
  • przekazanie zasad edycji tekstów, tworzenia elementów graficznych
  • pokazanie różnic pomiędzy różnymi profilami kolorów (rgb, cmyk, cmy, hex)
  • nauczyć jak przygotowywać pliki do druku

Szkolenie poprowadzi Cezary Śliwiński. Serdecznie zapraszamy na szkolenie.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej dostępnej TUTAJ. Na zgłoszenia czekamy do 13 października 2013. Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail c.sliwinski@sektor3.szczecin.pl. Informacje o wynikach rekrutacji prześlemy najpóźniej do dnia 14 października 2013.