Chcesz coś robić w swoim środowisku (organizacji)? Masz masę pomysłów, a nie wiesz, od której strony ugryźć temat?  Realizujesz coś, ale masz poczucie, że „rozłazi się” w trakcie? W takich przypadkach warto znać metodę projektową i umieć ją zastosować w praktyce. Zapraszamy na szkolenie!

Metoda projektowa. Dzięki jej stosowaniu istnieje Sektor 3 oraz wiele inicjatyw organizacji pozarządowych. Projektem jest każde zaplanowane działanie, a nie tylko to, co finansujemy z grantów i dotacji. Sęk w tym, żeby je rzeczywiście dobrze zaplanować – jeżeli się uda to sukces mamy w zasięgu ręki. 

Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 zaprasza przestawicieli, wolontariuszy lub osoby zatrudnione w organizacjach pozarządowych z terenów Szczecina na szkolenie "Metoda projektowa we wnioskach o dofinansowanie".


Szkolenie Metoda projektowa we wnioskach o dofinansowanie
Gdzie: SCWOP Sektor 3, al. Wojska Polskiego 63, sala multimedialna
Kiedy: 4 czerwca 2016, w godzinach 10.00 – 15.00
Formularz zgłoszeniowy [LINK]


Uczestnicy szkoleń dowiedzą się jak:

  • poprawne określić problemu na jaki odpowiada projekt,
  • poprawne okreslić cele projektu – metoda SMART,
  • poprawne okreslić rezultatów ilościowych i jakościowych,
  • przygotować analizę SWOT projektu,
  • przygotować diagnozę projektową.

Prowadzący szkolenie:

Wojciech Spychała – Z wykształcenia politolog, z pasji do działania członek zarządu Stowarzyszenia POLITES w Szczecinie. Wśród zainteresowań: sport (piłka nożna, tenis), psychologia społeczna, podróże. Nie obce mu są tematy dot. wspierania administracji publicznej w budowaniu strategii i systemów działania w obszarze społeczeństwa obywatelskiego oraz polityki młodzieżowej, wspieranie organizacji pozarządowych działających na rzecz społeczeństwa obywatelskiego oraz uczestnictwa młodzieży, szkolenia z zakresu budowania zespołu, radzenia sobie z konfliktem, komunikacji, komunikacji w grupie, przygotowania i realizacji projektu edukacyjnego, ewaluacji w projektach edukacyjnych, proces uczenia w projektach, demokracji i obywatelstwa w praktyce, zarządzania organizacją pozarządową, pracą zespołowa, uczestnictwem młodzieży.

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy:

  • zapoznać się z regulaminem szkoleń (LINK),
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod (LINK),
  • potwierdzić swoją obecność na szkoleniu po otrzymaniu maila z informacją o zakwalifikowaniu.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail biuro@sektor3.szczecin.pl. Na zgłoszenia czekamy do 1 czerwca do godziny 17.00informacje nt. zakwalifikowania prześlemy tego samego dnia. Serdecznie zapraszamy!

UWAGASCWOP Sektor 3 zastrzega sobie prawo do:

  • nieprzyjmowania zgłoszeń od osób, które w przeszłości zostały zakwalifikowane do uczestnictwa w innym szkoleniu i nie wzięły w nim udziału bez uprzedniego zawiadomienia o nieobecności.

formularz zgłoszeniowy na szkolenie metoda projektowa w pisaniu wniosków o dofinansowanie