Sponsoring organizacji pozarządowych to temat kolejnego mini szkolenia organizowanego przez Sektor 3 Szczecin. Czy każda organizacja może mieć sponsora? Gdzie go szukać? Jak przygotować ofertę sponsorską? Na te i inne pytania będzie można znaleźć odpowiedź na naszym spotkaniu. Zapraszamy!

Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 zaprasza członków, wolontariuszy, pracowników organizacji pozarządowych na mini szkolenie nt. działań sponsorskich w organizacjach. 


Temat: sponsoring organizacji pozarządowych
czas: 12.10.2015, godz. 16.30 – 18.30
miejsce: SCWOP Sektor 3, świetlica, IV piętro
prowadzący: Jan Karpierz


Organizacje pozarządowe opierają swoje działania przede wszystkim na grantach, a można też działać trochę inaczej i spróbować odnaleźć sponsora na nasze wydarzenie a może nawet na długotrwałe działania. Jak to zrobić? Szkół jest tyle ile osób, które robiły coś w tym kierunku, dlatego też chcemy przekazać część własnej wiedzy. Podczas mini szkolenia przedstawimy m.in. :

  • kto może mieć sponsorów,
  • jak i gdzie szukać potencjalnego sponsora,
  • nie mogę mieć sponsora – czy są jakieś alternatywy?

To wszystko w Sektor 3 specjalnie dla Was, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (LINK). Informacje o zakwalifikowaniu na mini szkolenie zostanie wysłana do dnia 9 października na podane w formularzu adresy mailowe.

Mini szkolenie będzie miało charakter otwartej dyskusji (nie jednostronnego wykładu) dlatego zapraszamy wszystkich – od żółtodziobów po doświadczonych weteranów. Dzięki takiemu spotkaniu będziemy mogli uczyć się od siebie nawzajem. Mamy nadzieję, że dzięki spotkaniu rozwiejemy trochę niejasności związane ze sponsoringiem w organizacjach pozarządowych. 

 

formularz zgłoszeniowy na mini szkolenie sponsoring organizacji pozarządowych

 


Definicja reklamy i sponsoringu wg. Piotra Waglowskiego (LINK).