Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju oraz treningu przygotowującym do zawodów – udział bezpłatny! Wstęp na zawody dla publiczności jest również bezpłatny!

Rejestracja dla zawodników i zawodniczek już ruszyła! 2 dni turnieju – 3 różne kategorie: Otwarta, Kobiety, Pary Mieszane! W tym roku w Szczecinie odbędą się drugie w historii Halowe Mistrzostwa Polski w roundnet.

Zawody rozgrywane będą na hali w ramach kolejnej edycji corocznego szczecińskiego turnieju “Spike The West”. Dodatkowo będziemy wspólnie świętować 11 rocznicę działalności Fundacji Kamienica1, która jest organizatorem wydarzenia!

W zawodach będzie mógł wziąć udział każdy bez względu na poziom umiejętności w roundnet, jakie reprezentuje. Wystartować zatem może, zarówno zaawansowany zawodnik/czka uprawiający/ca tę dyscyplinę jak i uczestnik/czka grający/ca rekreacyjnie – warto przypomnieć, że roundnet to dyscyplina drużynowa, gdzie jednocześnie przy każdym stanowisku rywalizują ze sobą dwa dwuosobowe zespoły.

Punktacja na Rankedin – W tym roku, także prowadzony będzie ogólnopolski ranking zawodników i zawodniczek.

!WAŻNE! Za wyniki uzyskane podczas II Halowych Mistrzostw Polski w roundnet 2022 w Szczecinie zostaną przyznane punkty rankingowe, które będą brane pod uwagę przy kwalifikacji zawodników i zawodniczek do kadry narodowej na pierwsze Mistrzostwa Świata w roundnet 2022, które odbędą się w Belgii !!!


Data: 26 marca 2022, Sobota.
Godziny: 10:00-21:00
Miejsce: Hala sportowa Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji, ul. Hoża 6, 71-699 Szczecin.

Kategorie: Otwarta, Kobiety.

! W Kategorii Otwartej dowolna konfiguracja (Mężczyzna – Mężczyzna; Kobieta – Kobieta; Mężczyzna – Kobieta). !

Data: 27 marca 2022, Niedziela.
Godziny: 10:00-18:00
Miejsce: Hala sportowa Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji, ul. Hoża 6, 71-699 Szczecin.

Kategorie: Pary mieszane.


Dostępne wyposażenie 26 i 27 marca 2022 w Hala ZCE przy ul. Hoża 6 w Szczecinie:

  • Sala gimnastyczna;
  • Profesjonalne zestawy do gry roundnet firmy Spikeball;
  • Biuro zawodów;
  • Szatnie z natryskami;
  • Toalety;

Nieważne jaki poziom gry roundnet obecnie reprezentujesz. Stwórz 2-osobowy zespół i zapisz go na turniej wypełniając odpowiedni formularz rejestracyjny do 23:59 22 marca 2022 roku.

Udział w turnieju jest bezpłatny. Dla zwycięskich zespołów przewidziane nagrody. Obowiązuje rejestracja. Należy zabrać ze sobą m.in.: obuwie przeznaczone na halę i strój sportowy oraz maseczkę.

Zapisy na turniej dostępne na stronie:

https://www.facebook.com/events/1373118926462963/?post_id=1385374088570780&view=permalink

Osoby, które chciałyby wystartować, ale nie posiadają drugiej osoby by stworzyć zespół i wystartować w wybranej kategorii proszone są o wypełnienie zgłoszenia i dołączenie do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/1373118929796296/ oraz zamieszczenie informacji o tym, że poszukują drugiej osoby do utworzenia drużyny. (Należy krótko przedstawić swoją osobę i posiadane umiejętności).

Jest możliwość dołączenia do grupy Roundnet Szczecin i uczestnictwa w bezpłatnym treningu przygotowującym do turnieju. Trening odbędzie się w piątek – 25 marca 2022 r. w godzinach: 17:30 – 19:00 na Hali Sportowej ZUT przy ul. Tenisowej 33 w Szczecinie.

Aby wziąć udział w bezpłatnym treningu przygotowującym do zawodów należy dołączyć do grupy Roundnet Szczecin na Facebook: https://www.facebook.com/groups/roundnetszczecin oraz skomentować post zapowiadający trening.

W treningu i turnieju mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, jednakże przebywające pod opieką osoby dorosłej oraz za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.

Więcej informacji na wydarzeniu Facebook:

https://www.facebook.com/events/1373118926462963

#STW2022 #HMPR2022

Rejestrując się na wydarzenie, wyraża się jednocześnie akceptację regulaminu:

https://kamienica1.pl/wp-content/uploads/2022/03/Regulamin-Spike-The-West-II-Halowe-Mistrzostwa-Polski-Roundnet.pdf

Dla osób, które nie wiedzą czym jest Roundnet przygotowano poradnik (w języku angielskim): https://www.roundnet.eu/official-rules

Organizator:

Fundacja Kamienica1
kontakt@kamienica1.pl
tel. +48 503 796 524

Partnerzy: Urząd Miejski w Szczecinie, Roundnet Szczecin, PARPoland, Stowarzyszenie Roundnet Poland, Spikeball ™, Wood Forms, Go4idea, Floating Trippin’Festival, Budka.pl, Cafe Rower, Qualia Caffe

Partnerzy merytoryczni: Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Szczeciński – Wydział Kultury Fizycznej i Zdrowia, Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Szczecińskiego, Organizacja Środowiskowa AZS Szczecin.

Wydarzenie zostanie zorganizowane zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi organizacji zawodów sportowych w czasie pandemii Covid-19. Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu “Spike The West – II Halowe Mistrzostwa Polski Roundnet”. Projekt jest zadaniem publicznym finansowanym ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Szczecin.