Do 5 lipca można składać wnioski w ramach tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Do rozdysponowania na pomysły szczecinian jest aż 12 720 000 zł! Ale uwaga, były zmiany!

Szczeciński Budżet Obywatelski to sposób na zrealizowanie Twoich pomysłów na miasto! Masz pomysł na uatrakcyjnienie swojego osiedla? A może chcesz by zorganizowano na nim ciekawe wydarzenie, warsztaty, zajęcia dla dzieci? SBO jest właśnie dla Ciebie!

Nigdy wcześniej nie angażowałeś się w podobne inicjatywy? Nie szkodzi! Przekonaj się jak łatwo przeżyć przygodę w zmienianie miasta według swojego pomysłu. W tym roku do zagospodarowania jest 12 720 000 zł! Stwórz i zgłoś swój projekt lub głosuj na pomysły innych!

W trakcie naboru, Stowarzyszenie „Oswajanie sztuki”, w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnych, służyć będzie pomocą mieszkańcom, którzy mają pomysł na zmianę w swoim najbliższym otoczeniu i chcą złożyć wniosek do SBO. Zaplanowane są cztery spotkania informacyjne:

  •  12 czerwca o godz. 17:00 w siedzibie Stowarzyszenia Pogodniak, ul. Krasickiego 6
  • 13 czerwca o godz. 17:00 w ProMedia – Miejskiej Bibliotece Publicznej, al. Wojska Polskiego 2
  • 17 czerwca o godz. 17:00 w Klubie Seniora „Don Senior”, ul. Stołczyńska 161
  • 18 czerwca o godz. 17:00 w Filli nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Dziennikarska 39

Podczas spotkań omawiany będzie nowy regulamin, wniosek i karta oceny, będzie też można porozmawiać o pomysłach na projekty. Spotkania są otwarte i bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych.

Organizatorem działań ramach Akademii SBO jest Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”

OSOBA DO KONTAKTU:
Paulina Stok-Stocka, tel. 609 281 454
paulina@oswajaniesztuki.pl