Szczecińska Grupa Społecznych Instruktorów Młodzieżowych PCK działająca przy Zachodniopomorskim Oddziale Okręgowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie organizuje koncert charytatywny pn. „SANTA FUNK”, który odbędzie się w klubie muzycznym ELEFUNK The Club dnia 12.12.2013 r. Start o godzinie 18:00.

Głównym celem wydarzenia jest pozyskanie funduszy na zorganizowanie paczek świątecznych dla podopiecznych Placówki Wsparcie Dziennego PCK „Wesoła Chatka”, do której uczęszczają dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, w których nierzadko brakuje środków finansowych na zaspokojenie podstawowych potrzeb. Wolontariusze chcą aby na ich twarzach w tym wyjątkowym okresie zagościł uśmiech.  Pozostałe środki pozwolą doposażyć grupę w materiały niezbędne do dalszej pracy wolontarystycznej.

Wszyscy, którzy chcą przyjść na imprezę nie kupią tradycyjnych biletów. Wstęp na wydarzenie będzie odbywał się w formie darowizn do specjalnie oznakowanych i zaplombowanych puszek kwestarskich PCK.

Podczas koncertu nie zabraknie atrakcji!:

  • Warsztaty świątecznych ozdób z papieru dla wszystkich chętnych;
  • Kiermasz świąteczny ozdób zrobionych przez podopiecznych PCK i wolontariuszy;
  • Licytacja  Voucherów pozyskanych od darczyńców  o łącznej wartości ponad 3,5 tys. złotych (m.in. bilety na wydarzenia kulturalne, bony pieniężne do wykorzystania  w restauracjach i klubach, wizyty w salonach piękności i SPA, serwis klimatyzacji samochodowej, kursy pierwszej pomocy, karnety do szkół tańca itp.).

W trakcie wydarzenia będzie można posłuchać zespołu kameralnego składającego się ze studentów Akademii Sztuki, którzy zagrają kolędy i świąteczne piosenki.

O oprawę artystyczną zadbają:

  • Szczecińska Grupa Improwizacyjna "Pod Pretekstem",
  • Zespół HoldStill.

Pamiętajcie, że w Elefunk The Club zabawa trwa do rana! Po koncercie zapraszamy na imprezę z DJ’em Basher'em przy rytmach FUNK i nie tylko! 

Patronami medialnymi koncertu charytatywnego są  Telewizja Polska Oddział Szczecin oraz serwis informacyjny wzp24.pl – wiadomości zachodniopomorskie.