Chcesz skuteczniej wpływać na rzeczywistość? Szukasz możliwości rozwoju? Rekrutacja do VII edycji Liderzy PAFW rozpoczęta.

Program Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności zaprasza wszystkich, którzy działają na rzecz swoich środowisk, dostrzegają w nich potrzeby zmian i angażują innych, by je przeprowadzić; chcą się rozwijać, jako liderzy i wzmacniać swoją pozycję, by skuteczniej zmieniać rzeczywistość.

Uczestnicy i absolwenci to liderzy lokalnych i ogólnopolskich organizacji pozarządowych, radni, wójtowie, burmistrzowie, nauczyciele, dyrektorzy szkół i domów kultury, przedsiębiorcy.

Liderzy PAFW to innowacyjny i kompleksowy program rozwojowy dla liderek i liderów społeczeństwa obywatelskiego. Jest wyjątkową propozycją Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności skierowaną do osób działających na rzecz rozwoju środowisk lokalnych, a w szczególności do uczestników programów Fundacji.
  • Program trwa 12 miesięcy i jest dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika, niezależnie od obszaru jego działania.
  • W ramach programu uczestnicy otrzymują wszechstronne i długofalowe wsparcie w rozwoju liderskim: pracują z tutorem – osobą wspierającą indywidualny rozwój, biorą udział w cyklu czterech szkoleń i warsztatów, uczestniczą w wizytach studyjnych w wybranych organizacjach.
  • Po zakończeniu jako absolwenci pozostają z nami w ramach programu „Alumni”, w którym nadal mogą rozwijać swój liderski potencjał i aktywnie tworzyć sieć liderów.
więcej informacji na stronie www.liderzy.pl