Zapraszam na pierwsze spotkanie Szczecińskiego TechKlubu. TechKluby to nieformalne spotkania skupiające przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych, instytucji wspierających przedsiębiorców, środowiska akademickiego oraz biznesu. 

Celem TechKlubu jest stworzenie i umocnienie sieci osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu wykorzystania nowych technologii oraz wymiana doświadczeń dotyczących ich roli, szczególnie dla trzeciego sektora, samorządu oraz instytucji otoczenia biznesu.

Pierwsze spotkanie TechKlubu Szczecin już 14 maja br. o godz. 17.00 w Barze Czystym na Deptaku Bogusława

Prelegentami będą:

  • Tomasz Woźniak – Prezes SzLUUG, czyli Szczecińskiej Grupy Użytkowników Uniksa i Linuksa, który opowie o rozwiązaniach open source dla organizacji – z czym to się je i czy warto je stosować.
  • Krzysztof Czubak – z platformy finansowania społecznościowego Wspieram.to, który opowieczy crowdfunding to narzędzie dla wspierania inicjatyw organizacji pozarządowych i innych instytucji, a jeśli tak to jak to zrobić? (o finansowaniu społecznościowym dla NGO również na szkoleniu 17.05 w SCWOP Sektor3 LINK)

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa, skorzystania z okazji do networkingu, poznania nowych perspektyw lub podzielenia się wiedzą i doświadczeniami z innymi uczestnikami! Pełna agenda oraz profile prelegentów znajdziecie po kliknięciu w "Zarejestruj się".

Uczestnictwo w spotkaniach klubu jest bezpłatne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o TechKlubach wejdź na technologie.ngo.pl lub dołącz do grupyTechKlubSzczecin na Facebooku.

Wydarzenie wspierają Fundacja Rozwoju Branży Internetowej Netcamp, Technopark Pomerania, Klaster.it, Fundacja AEGIS oraz SzLUUG.