W dniach 10-14 lutego kobiety szukały swojej drogi rozwoju, inspiracji praz wparcia Warsztaty organizowane przez Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR3 pobudziły do działania nie tylko ciało ale i umysł, zachęcając do wsłuchania się w swoją intuicję oraz potrzeby.  

Bezpłatne warsztaty organizowane przez SEKTOR3 miały na celu pokazanie kobietom, jak żyć z pasją! Zajęcia uświadomiły również jaką rolę w życiu mieszkańców miasta odgrywają organizacje pozarządowe.

Zgłoszone Panie podczas tygodniowych wspólnych zajęć mogły skorzystać z szerokiej palety warsztatów. Szydełkowały, robiły na drutach, tańczyły oraz uczyły się asertywności i autoprezentacji pod okiem specjalistów. Uczestniczki dowiedziały się jak przygotowywać posiłki dla dzieci i całej rodziny, jak wyrażać siebie  w zgodzie ze sobą, nie raniąc przy tym innych czy jak postępować w przypadku zadławień.

Panie poznały także tajniki samoobrony oraz stylizacji i wizażu, m.in. dowiedziały się, jakie kolory pasują do ich typu urody, przede wszystkim zaś świetnie bawiły się modą w gronie innych kobiet!

W ramach Przedszkola Pod Chmurką, zapewniony był również bezpłatny punkt opieki nad dziećmi, aby wszystkie Mamy mogły wziąć udział w warsztatach i skupić się na swoich potrzebach. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji poniżej.

 

[nggallery id=34]