Program "Płatnik" został stworzony specjalnie dla płatników składek, w tym również dla organizacji pozarządowych. Zapraszamy na szkolenie podczas którego będzie można zapoznać się z programem i jego możliwościami. 

Wszystkich, tych którzy używają PŁATNIKa i wiedzą co to składki, ZUS i formularz DRA czy RZA zapraszamy na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się

 

7 października 2014 roku
w godzinach 9-14 w siedzibie SCWOP Sektor3

Szkolenie skierowane jest przedstawicieli szczecińskich organizacji pozarządowych, którzy zajmują się i są odpowiedzialni za sprawy finansowe. W programie szkolenia między innymi: 

  • zmiany związane z wprowadzeniem mechanizmów pobierania i aktualizacji danych z repliki KSI (danych płatnika i ubezpieczonych, statusów przetworzonych dokumentów, słowników i parametrów wyliczeniowych, krytyczności reguł weryfikacji) i utrzymania tych danych w programie
  • dodanie funkcjonalności potwierdzania przetworzenia dokumentów ubezpieczeniowych na podstawie danych z ZUS
  • wprowadzenie nowych statusów dokumentów
  • wprowadzenie indywidualnego schematu podlegania i finansowania składek
  • rozszerzenie zakresu informacyjnego dokumentów rozliczeniowych
  • uwzględnienienie na dokumentach rozliczeniowych ZUS DRA, ZUS RCA, ZUS RZA nowego zakresu informacyjnego formularzy (w ramach prezentacji i korygowania źródeł finansowania)
  • zmiany w mechanizmach wysyłki dokumentów ubezpieczeniowych
  • aktualizacja komponentów programu i reguł weryfikacji

Szkolenie poprowadzi Pani Żanetta Rudzka-Murawska – właścicielka biura rachunkowego oraz Główna Księgowa Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oddział Szczecin, które od 105 lat jest organizacją zawodowo – społeczno – edukacyjno – informacyjną z dziedziny rachunkowości, finansów, podatków i innych dziedzin pokrewnych. 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełenie formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ. Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. O wynikach rekrutacji powiadomimy już po otrzymaniu zgłoszenia. 

Zapraszamy!