Bardzo miło nam oznajmić, że w miesiącu wrześniu pilotażowo wprowadzamy w Sektorze3 dodatkową formę wsparcia. Dzięki pomocy Technoparku Pomerania mamy możliwość skorzystania ze speców od stron WWW.

Nieznany obiektKtoś kiedyś powiedział – "nie masz WWW nie istniejesz". W dobie powszechnego dostępu do internetu, strona www staje się wizytówką organizacji, na której można znaleźć podstawowe dane dot. NGOsa – cele, działania, kontakt i aktualności z życia. Wiele organizacji nie posiada swojej wirtualnej wizytówki, ponieważ stworzenie i utrzymanie strony swoje kosztuje.

W tym miejscu pojawia się SCWOP Sektor 3 oraz Technopark Pomerania! Mamy możliwość uzyskać wsparcie ze strony pracowników Technoparku Pomerania, którzy zajmują się tworzeniem WWW oraz ich praktykantów. W połączeniu z naszymi możliwościami technicznymi możemy zaproponować w ramach wsparcia serwer na stronę, subdomenę www.nazwaogranizacji.sektor3.pl oraz postawienie i dostosowanie CMS WordPress pod potrzeby organizacji.

W tym momencie jest to działanie pilotażowe, które jeśli wszystko pójdzie OK będzie na stałe wpisane w możliwości wsparcia oferowane przez SCWOP Sektor3. Oczywiście dla organizacji będzie to wsparcie całkowicie darmowe!

Nie zmienia to jednak faktu, że możemy to zrobić dzięki wsparciu Technoparku Pomerania, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Cieszy nas fakt, że lokalni giganci pomagają tym mniejszym. Mamy nadzieję, że jest to początek długotrwałej i owocnej współpracy. Bardzo dziękujemy!