Zapraszamy na Otwarte Warsztaty Taneczne, które odbędą się w Stepnicy w dniach 12.04-14.04.2013. W tym roku będzie można uczestniczyć w zajęciach z różnych technik tanecznych takich jak New Age (Michał Pawłowski YCD), Dance Hall (Mateusz Adamczyk), Taniec Brzucha (Honorata Nekanda- Trepka), a także Modal Underground prowadzony przez Thierrego Verger.

Thierry Verger – to światowej sławy instruktor tańca oraz choreograf. W stworzonej przez siebie technice modal underground zjednoczył sobie wielu fanów, między innymi stał się popularny w Polsce dzięki swoim kontrowersyjnym choreografiom do programu You Can Dance. Stworzył unikalny styl tańca odwołujący się do instynktu wyobraźni i indywidualności. Łączy w nim tańce Bliskiego Wschodu, elementy sztuk walki i różne style modern. Jego perfekcyjny warsztat, nietypowe rozwiązania choreograficzne i precyzja ruchu przykuwają uwagę i budzą podziw. Myślą przewodnią lekcji Thierry`ego jest przekazanie najistotniejszych aspektów tańca rozwijających jednocześnie osobowość i tożsamość każdego tancerza.

Organizatorem warsztatów jest Centrum Edukacji Nieformalnej Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Człowieka, Urząd Gminy Stepnica oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stepnicy.

Partnerzy:
Bank Spółdzielczy w Goleniowie
Swedwood Poland Sp. Z.o.o Oddział Grupa Tartaki w Stepnicy
Kwiaciarnia Stokrotka w Stepnicy Pani Jolanta Moryś
High Definition Dance Studio w Szczecinie
Szkoła Aktywnego Wypoczynku „Frajda” w Czarnocinie

Więcej informacji:
www.stepnica.org/centrum_nfe

Kontakt:
Centrum Edukacji Nieformalnej Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Człowieka
Ul. Czarnocin 2
72-112 Stepnica
e-mail: centrum.nfe@gmail.com
tel. +48663028696