Od jakiegoś czasu odwiedzaliście nas w Sektor 3 Szczecin. Nieśmiało, w małych ilościach, najczęściej po dokumenty lub szybkie wsparcie. Często pytaliście o możliwość skorzystania z naszych pomieszczeń. Nareszcie możemy powiedzieć przychodźcie i korzystajcie! Ale jest jedno (szczerze to nawet kilka) ALE.

Biuro Sektor 3 Szczecin

Godziny otwarcia biura uległy zmianie do odwołania. Sektor 3 Szczecin jest otwarty w godzinach 11.00 – 17.00 (poniedziałek-czwartek) oraz 11.00 – 15.00 (piątek). W tych godzinach w biurze jest jeden pracownik (każdego dnia ktoś inny, reszta działa zdalnie). Może się zdarzyć, że nie będzie nas w biurze (wizyta na poczcie, urzędzie lub wśród organizacji), jednak taka sytuacja nie zdarzy się jeśli wcześniej umówimy się na konkretną godzinę.

Konsultacje i wsparcie bieżące

Jak zauważyliście nasze konsultacje odbywają się przede wszystkim w sieci (poprzez Facebooka, maila lub Clickmeeting). Zachęcamy, aby właśnie w ten sposób się spotykać. Jeśli jednak koniecznie potrzebujecie się z nami spotkać osobiście to prosimy o wcześniejszy kontakt i konkretne ustalenie terminu wizyty. Może się zdarzyć, że nie będziemy w stanie przeprowadzić „spotkania z marszu” ponieważ np. będziemy prowadzić spotkanie na clickmeeting. Oczywiście kiedy widzimy się osobiście trzeba zachować zasady: odpowiednia odległość, zasłonięte usta i nos oraz umyte ręce.

Udostępnianie sal

Część z Was regularnie korzystała z naszych pomieszczeń. Gościliśmy m.in. dzieci, młodzież, seniorów, wolontariuszy, młodych rodziców. Teraz też zapraszamy, ale przy zachowaniu pewnych zasad. Zmieniliśmy maksymalną liczbę osób mogących przebywać w naszych salach:

  • sala konsultacyjna duża – 4/19. Maksymalna ilość osób w sali – 3. Wyposażona w duży stół konferencyjny oraz krzesła. Świetnie się sprawdza na małe spotkania (np. zarządu)
  • sala szkoleniowa – 4/18. Maksymalna ilość osób w sali – 9. Wyposażona w 2 duże stoły, krzesła, dużą tablicę suchościelarną;
  • sala warsztatowa – 4/8. Maksymalna ilość osób w sali – 5. Wyposażona w zestawy do gier z kreatywnego myślenia, 8 poduszek, krzesła, flipchart. W sam raz na zajęcia kreatywne oraz burze mózgów;
  • sala konsultacyjna mała – 4/32. Maksymalna ilość osób w sali – 3. Stolik oraz 3 krzesełka. W sam raz na konsultacje 1 na 1.

Udostępnienie sal na spotkania i konsultacje podlega ograniczeniom: każda sala może być udostępniona tylko raz dziennie, organizacja wynajmująca jest zobowiązana do przestrzegania zasad wietrzenia sali przed i po spotkaniu oraz jej dezynfekcji po spotkaniu. Podczas wynajmu sal oraz spotkań konsultacyjnych, osoby biorące w nich udział zobowiązane są do zachowania min. 1,5m dystansu między sobą oraz posiadania maseczki/przyłbicy zasłaniającej usta i nos. Osoby te są również zobowiązane do dezynfekcji rąk.

Przerwa urlopowa w Sektor 3 Szczecin

Zawsze staramy się tak organizować pracę w naszym biurze, aby Sektor 3 Szczecin był zawsze otwarty, jednak jednak czasem się to udaje. W tym roku pierwszy raz od 10 lat naszej działalności będziemy zmuszeni zamknąć biuro w lipcu w związku z urlopami. Sektor 3 Szczecin będzie zamknięty w dniach 20 – 31 lipca 2020. W tych dniach nie będzie można skorzystać ze wsparcia Sektor 3 Szczecin. Za utrudnienia przepraszamy.

Jest ciężko, ale kto jak nie my!

Nie jest łatwo (szczególnie nam w organizacjach), jednak powinniśmy pamiętać, że po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój. Zachowajmy zasady dystansu, dbajmy o higienę i uśmiechajmy się do ludzi 🙂 Pozdrawiamy ekipa Sektor 3 Szczecin!