Sektor 3 powstał z ideą działania na rzecz organizacji pozarządowych. Wszystko co robimy jest z myślą o Was szczecińskie NGO’sy, dlatego właśnie do was kierujemy pytanie – jakiego tematu ma dotyczyć wrześniowe szkolenie!

Chcemy zachęcić właśnie Was do aktywnego kreowania oferty Sektor 3, ponieważ to miejsce jest tworzone przez organizacje dla organizacji i bardzo ważna jest wspólna interakcja. Chcielibyśmy, aby przedstawiciele, członkowie, wolontariusze działający wśród organizacji sami powiedzieli co jest im najbardziej potrzebne.

3 miesiące temu zbieraliśmy informacje w podobnej ankiecie, jakie zagadnienia powinniśmy przedstawić w formie szkoleń. Po zebraniu wszystkich idei stworzyliśmy 4 tematy, które najczęściej się pojawiały (pod różnymi nazwami). Teraz przyszła pora na kolejny etap tj. wybór przez Was kolejnego szkolenia. Tak więc przedstawiamy typy:

  • PR, promocja po prostu – jak promować swoją organizację, jak promować poszczególne wydarzenia/projekty organizacji. Co można zrobić, aby było głośno o Nas i o tym co robimy.
  • Wypalenie zawodowe w działaniach społecznych – w każdej organizacji nastaje taki moment, kiedy zaczyna brakować płomienia z początku istnienia. Co zrobić, aby podtrzymać zapał członków i dalej działać intensywnie na arenie pożytku publicznego.
  • Magia zarządzania organizacją – szkolenia dla członków zarządu organizacji, jak prawidłowo zarządzać potencjałem ludzkim i wykorzystywać zdolności poszczególnych osób w organizacji.
  • Techniki autoprezentacji i wystąpień – jak stać  wyglądać pewnie, jak szybko opanować drżenie rąk, jak mówić zrozumiale ciekawie i na temat.

Z powyższych szkoleń wybierzemy 1 z największą ilością głosów, które odbędzie się już we wrześniu. Oddać swój typ można  >>> TUTAJ <<<

Głosy zbieramy do końca lipca! Tak więc DO DZIEŁA NDŻIOSY!