Floating Trippin' Festival i Młoda Nuta 2013 – Fundacja Kamienica1 zaprasza po raz kolejny na muzyczny przegląd twórców różnorodnej muzyki. 

Dobra wiadomość dla wszystkich twórców oraz pasjonatów muzyki w najlepszym wydaniu! Rusza kolejna edycja przeglądu muzycznego "Młoda Nuta" będącego projektem Floating Trippin' Festival. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniach 27-28.06 w klubie Elefunk (13MUZ). Tegoroczna edycja wspierana jest przez inicjatywę FemFest. Przegląd skierowany jest do zespołów wywodzących się z województwa zachodniopomorskiego.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wytypowana zostanie grupa, która weźmie udział w przesłuchaniach mających na celu wyłonienie laureatów tegorocznej edycji. Każdego dnia przesłuchań (27-28.06) nagrodzone zostaną dwa zespoły, a wyboru dokona Jury składające się z ważnych osobowości związanych ze szczecińską sceną muzyczną.

Laureaci konkursu będą mieli szansę uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez Floating Trippin' Festival oraz FemFest. Zwycięzcy Młodej Nuty zostaną nagrodzeni możliwością zarejestrowania swojego autorskiego materiału w profesjonalnym studiu nagraniowym D-100 Studio. 

WPADAJ I ŁAP ENERGIĘ! Więcej szczegółów na stronie organizatora

Powodzenia!