Czy wiecie, że Biuletyn Informacji Publicznej jest obowiązkowy dla wszystkich organizacji, które korzystały i korzystają z pieniędzy publicznych (dofinansowania z Ministerstw, Urzędów Miasta, Marszałkowskich,itd.)? Obowiązek wynika bezpośrednio z Ustawy o dostępie do informacji publicznej. No i tutaj jest pytanie – jak przygotować BIP? SCWOP Sektor3 oraz Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich pomogą, zapraszamy na mini szkolenie!

Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor3 oraz Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich zapraszają na mini szkolenie poświęcone obowiązkowi posiadania Biuletynu Informacji Publicznej (BIP).

Mini szkolenie odbędzie się 26 marca, w godzinach 16.15 – 18.15. 

 

Na spotkaniu  Szymon Osowski powie:

  • jakie informacje muszą znaleźć się w BIPie,
  • jak je przygotowywać,
  • kto może umieszczać informacje w BIPie. 

Idziemy nawet trochę dalej, zapraszamy na konsultacje z Jakubem Ulatowskim, który pokaże jak stworzyć BIP  od strony technicznej – skąd wziąć program, gdzie można znaleźć darmowy hosting itd.

 

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem (LINK). Informacje o zakwalifikowaniu się na mini szkolenie wyślemy maksymalnie 3 dni przed spotkaniem. Bardzo prosimy o potwierdzenie swojej obecności.