Nie dajcie się grantozie!! Granty nie są jedynymi narzędziami do prowadzenia działań w organizacji. Zapraszamy na miniszkolenie, na którym zostaną przedstawione mniej lub bardziej znane alternatywy.

Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 zaprasza na mini szkolenie dot. alternatywnych form finansowania działań w organizacji.

 

Podczas 2 godzinnego spotkania będzie co nieco o działań z biznesem, darczyńcach indywidualnych i potencjale organizacji. Mini szkolenie będzie miało charakter otwartej dyskusji (nie jednostronnego wykładu) dlatego zapraszamy wszystkich, którzy mieli już styczność z różnymi formami finansowania działań oraz  zaczynają swoją przygodę. Dzięki takiemu spotkaniu będziemy mogli uczyć się od siebie nawzajem. 

Gdzie: SCWOP Sektor 3, sala multimedialna

Kiedy: 27 października, godzina 16.30

Prowadzący: Jan Karpierz

Aby wziąć udział w mini szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem (TUTAJ). W przypadku dużego zainteresowania mini szkoleniem przewidujemy podzielenie go na 2 terminy – 27.10 (poniedziałek) oraz 30.10 (czwartek).

Informacje o zakwalifikowaniu się na miniszkolenie zostaną wysłane na podane adresy mailowe, nie później niż do 24 października.