Zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych dotyczących programu regrantingowego dla szczecińskich organizacji pozarządowych, który ruszy 1 marca 2022 roku.

W dniach 1 do 21 marca rozpocznie się pierwszy nabór wniosków o realizację mikrodotacji w ramach szczecińskiego programu regrantingu dla organizacji pozarządowych działających na terenie Miasta Szczecin. Całościowa pula środków w ramach programu #mikroDOTACJE2022 wynosi 80 000 zł i będzie finansować działania lokalnych organizacji pozarządowych w kwocie do 3 tys zł. każda.

Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach informacyjnych, na których opowiemy o tym jak złożyć wniosek w programie, na jakie działania można starać się o dofinansowanie, jakie zadania realizować i jak napisać wniosek w programie #mikroDOTACJE2022. Spotkania informacyjne odbędą się w trzech terminach a rejestracja na spotkania odbywa się za pomocą linku do formularza zgłoszeniowego poniżej. Proszę wybrać jeden z dostępnych terminów:

Spotkanie informacyjne online 1 – 04.03.2022 (piątek), godz. 12.00
Spotkanie informacyjne online 2 – 08.03.2022 (wtorek), godz. 17.00
Spotkanie informacyjne online 3 – 12.03.2022 (sobota), godz. 10.00

LINK do rejestracji na spotkanie (proszę wybrać jeden z terminów) znajduje się TUTAJ

Po rejestracji otrzymacie Państwo wiadomość mailową wraz z właściwym linkiem do spotkania oraz instrukcją dołączenia. Do uczestniczenia w szkoleniu nie są wymagane kamery oraz mikrofony. Wszelkie pytania będzie można zadawać pisemnie, na czacie. Ilość uczestników szkolenia jest ograniczona – decyduje kolejność rejestracji.

UWAGA!!!
Nabór wniosków do programu #mikroDOTACJE 2022
odbywa się jedynie online, poprzez portal Witkac.pl