W dniach od 1 do 20 kwietnia, w godzinach 10:00-18:00 zapraszamy do Galerii Handlowej Turzyn na spotkanie ze szczecińskimi Organizacjami Pożytku Publicznego w ramach Kampanii Urzędu Miasta „Niewiele trzeba by czuć się lepiej. Wystarczy 1%”.

Podczas Dyżuru 1%, w specjalnym punkcie informacyjno-promocyjnym, chętne do działania Organizacje będą przybliżać mieszkańcom miasta swoją działalność oraz zachęcać do przekazywania 1% z podatku na lokalne organizacje. Osoby odwiedzające Galerię Handlową Turzyn będą mogły zapoznać się z tematyką zadania publicznego, otrzymać materiały i zasięgnąć informacji o W Szczecinie działa ponad 150 organizacji posiadających status OPP. W bardzo dużym stopniu wpływają na zmianę wizerunku miasta oraz poprawę jakości naszego życia. Kwietniowe spotkania są zatem jedną z szans by poznać ich pracę z bliska.

Bardzo zależy nam na aktywności i obecności przedstawicieli OPP, ta kampania jest właśnie dla Państwa. Punkt oddajemy Organizacjom. Mogą Państwo wykorzystać swój 1 roll-up, ulotki, gratisy i promować się w obrębie wyznaczonego stoiska. 

Zgłoszenia przyjmowane są aż do zakończenia akcji. Aby wziąć udział w Dyżurze 1% należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.1procent.szczecin.eu  wybierając dogodny dla siebie termin. Każdy dzień podzielony jest na dwa bloki godzinowe. Prosimy o wybór jednego dnia oraz jednego bloku. Zapraszamy do współtworzenia Kampanii.

~ informacja prasowa od organizatora