Szczeciński Inkubator Kultury zaprasza na seminarium poświęcone pozyskiwaniem funduszy na działania kulturalne

21 października (piątek) w siedzibie Szczecińskiego Inkubatora Kultury odbędzie się seminarium poświęcone pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych na działania kulturalne w trzecim sektorze. W programie: wykład „Środowiskowe sposoby postrzegania kultury w Szczecinie”, panel dyskusyjny, zajęcia warsztatowe oraz prezentacje organizacji pozarządowych.

Celem spotkania jest uzyskanie dodatkowej wiedzy na temat wciąż dostępnych źródeł dofinansowania oraz bliższe poznanie organizacji działających w  regionie, wymiany myśli i identyfikacji potencjalnych partnerów do dalszych działań.

Seminarium rozpocznie o godz. 11.00 wykład dr. hab. Marka Gorzki pt. „Środowiskowe sposoby postrzegania kultury w Szczecinie”.

Zaproszeni eksperci, m.in. prof. Oksana Kozłova, Hanna Hanć, Agata Stankiewicz, Dorota Kowalewska, Marek Sztark, spróbują odpowiedzieć na pytanie „Ile jest kultury w kulturze? Wolność artystyczna a wymogi finansowania”. Seminarium zakończy warsztat „Fundusze zewnętrzne na działalność organizacji pozarządowych  w sektorze kultury – strategia na najbliższe miesiące”.

Więcej informacji nt seminarium można uzyskać TUTAJ.