19.05.2019 w czasie Spotkania ,,Pod Platanami” zapraszamy do stoiska stowarzyszenia Nasze Śródmieście Szczecin. Na miejscu będzie czekać 500 kopert życia.

Prócz rozmowy o mieście i prezentacji działalności stowarzyszenia mamy dla Was pół tysiąca zestawów ,,koperty życia”. Zadbaj o siebie i swoich najbliższych ➡odbierz za darmową swoją ,,Kopertę życia”. Jak na projekt zdrowotny przystało dla każdego znajdzie się pyszny, zdrowy owoc do przegryzienia w czasie spotkania 😉

Celem projektu „Koperta życia” jest udzielenie sprawniejszej pomocy w przypadku zasłabnięcia osoby starszej, schorowanej, niepełnosprawnej czy samotnej. W „Kopercie życia” zawarte są najważniejsze informacje o stanie zdrowia jej posiadacza, które pozwalają służbom medycznym podjąć szybkie, a także właściwe czynności ratunkowe. „Koperta życia” przyspiesza ratownikom medycznym dostęp do ważnych informacji medycznych mogących uratować życie, ułatwia pracę również innym służbom oraz zwiększa poczucie bezpieczeństwa osób starszych.

Do zobaczenia 19 maja na Jasnych Błoniach 👍
#mikroDOTACJE2019