Jak wygląda sprawozdawczość w NGO? Kto może kontrolować i nadzorować organizacje pozarządowe? Kiedy składać sprawozdanie i do kiedy płacić podatki? Zapraszamy na mini szkolenie o tym kto i kiedy sprawdza działania NGO

Inspekcja Pracy, Izba Obrachunkowa, Skarbówka, Urząd Miasta i obywatel – to tylko niektóre z podmiotów, które mogą kontrolować organizacje pozarządowe. Ich kompetencje są różne i dotyczą wielu aspektów działań NGO – zatrudniania, sprawozdawczości, prania pieniędzy czy wykorzystywania utworów muzycznych na piknikach i spotkaniach. Narzędzia jakimi dysponują to nie tylko zalecenia pokontrolne ale również kary finansowe czy sądowe wezwania do zmiany typu działalności naszej organizacjiZapraszamy na mini szkolenie o tym kto i kiedy sprawdza działania NGO.

Mini szkolenie: kontrola, nadzór
i sprawozdawczość w NGO

Gdzie: SCWOP Sektor 3, sala multimedialna (3 piętro)
Kiedy: 9 grudnia, 16.30 – 18.30
Formularz zgłoszeniowy

Aby wziąć udział w mini szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do 7 grudnia 2015 r. do godziny 12. Liczba miejsc ograniczona. O wynikach rekrutacji powiadomimy mailowo 7 grudnia. Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, wolontariuszy organizacji i osoby ściśle współpracujące z organizacjami pozarządowymi.

Mini szkolenie - kontrola, nadzór, sprawozdawczość w NGO


Przydatne linki: