Ogłaszamy konkurs na logo pn. "KTO? NGO! Pozarządowy Szczecin", które stanie się oficjalnym znakiem dla 10tego jubileuszowego Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych 2016. Udział w konkursie jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych, którzy mają pomysł na to jak pokazać pozarządowy Szczecin.


KTO? NGO! to kampania społeczlogo kto ngona Sektor 3 Szczecin z 2012 roku promująca organizacje pozarządowe. Podczas jej trwania przedstawialiśmy możliwości jakie posiadają i kreują organizacje pozarządowe w Szczecinie, jak bardzo znane są organizacje pozarządowe wśród mieszkańców i co wspólnego ma bohater z sąsiedztwem. Teraz zapraszamy do udziału w konkursie na logo, które stanie się oficjalnym znakiem 10tego jubileuszowego Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych w Szczecinie odbywającym się w dniach 30 maja – 5 czerwca 2016 roku i zakończonym 15tym Szczecińskim Spotkaniem Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI.

Celem Konkursu jest uzyskanie oryginalnego projektu graficznego Logo, który stanie się oficjalną identyfikacją graficzną Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych w 2016 roku i będzie wykorzystywane we wszystkich materiałach promocyjnych, informacyjnych i korespondencyjnych związanych z obchodami Tygodniem Inicjatyw Pozarządowych. Z nadesłanych prac wybierzemy jednego ZWYCIĘZCĘ oraz wyróżnimy jedną z prac. Do wygrania atrakcyjne nagrody wtajemniczające w zagadnienia nowych technologii oraz przyjemne dla oka gadżety organizatorów konkursu.

Szczegóły dotyczące konkursu tj. regulamin można znaleźć TUTAJ. Na zgłoszenia prac czekamy do 21 marca 2016 roku. Każda z prac powinna zostać dostarczna w zamkniętej kopercie wraz z formularzem zgłoszeniowym i oświadczeniem, dostępnymi w treści regulaminu.

Serdecznie zapraszamy i powodzenia!
Zwycięskie logo poznamy 31 marca 2016 r.