Konkurs KTO? NGO! Pozarządowy Szczecin to finansowanie inicjatyw i działań w przestrzeni miasta. To wydarzenia realizowane przez szczecińskie organizacje pozarządowe. Masz pomysł na działanie na rzecz mieszkańców? Zgłoś się a my go sfinansujemy. Zapraszamy do udziału!

W dniach 12 do 18 czerwca 2017 roku Szczecin zamieni się w Pozarządowo – czas, w którym działania organizacji pozarządowych będą skierowane przede wszystkim na promocję własnej działalności i realizację inicjatyw dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Szczecina. Jak promować działalność organizacji pozarządowych najlepiej wiedzą one same dlatego też zapraszamy do uczestnictwa w konkursie na realizację inicjatyw na rzecz mieszkańców Szczecina, które sfinansujemy.

W ramach realizacji działań TIP chcemy aby organizacje same, zaproponowały konkretne propozycje dla mieszkańców Szczecina, które będą otwarte dla wszystkich. Celem konkursu będzie organizacja wydarzenia dla mieszkańców Szczecina, które będzie pokazywać działalność organizacji pozarządowych jako organizacji funkcjonujących w społeczności lokalnej i prowadzącej na jej rzecz działania wzmacniając tych samym oddziaływanie organizacji na najbliższe otoczenie. Konkurs zostanie przeprowadzony w systemie zgłaszania inicjatyw i wydarzeń do finansowania. Nie będzie możliwe otrzymywanie środków finansowych bezpośrednio przez organizacje biorące udział w konkursie (tryb regrantingu zostanie wyłączony w ramach konkursu).

Do udziału w konkursie zapraszamy organizacje z terenu Szczecina, które za maksymalnie 1000 zł, w trakcie trwania Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych, chciałyby zrealizować swoje działania na rzecz mieszkańców naszego miasta. Szczegóły na temat konkursu poniżej.


Konkurs KTO? NGO! Pozarządowy Szczecin

W ramach konkursu sfinansujemy min. 3 wydarzenia na łączną kwotę 3000 zł.
Termin realizacji inicjatyw: 12 do 17 czewrca 2017 roku.
Zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy można składać do dnia 5 maja 2017 roku.

[wniosek o realizację działania]

[regulamin konkursu]


Tydzień Inicjatyw Pozarządowych to szczególne wydarzenie, podczas którego mieszkańcy Szczecina mogą zapoznać się z ofertą organizacji pozarządowych. XI edycja Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych, którą zakończy XVI Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI to czas na ciekawe działania realizowane właśnie przez szczeciński III sektor. Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie, w którym w czasie trwania TIP sfinansujemy Wasze działania na rzecz mieszkańców Szczecina.

Zapraszamy!