Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor3 zaprasza na kolejne spotkanie w ramach kawiarenki NGO. Tym razem zobaczymy Szczecin oczami obcokrajowców.

Dziewiętnastu wolontariuszy z pięciu krajów europejskich od początku czerwca gościło w Szczecinie w ramach projektu Wolontariatu Europejskiego realizowanego przez Stowarzyszenie POLITES.
 
Przez ponad dwa miesiące działali wolontariacko w szczecińskich organizacjach pozarządowych, m. in. w Towarzystwie Walki z Kalectwem, Kanie, Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami, współorganizowali także wydarzenia w ramach Mobilnego NGO, a przede wszystkim wspierali polskich oficerów łącznikowych podczas finału regat The Tall Ships' Races 2013. Teraz swoimi wrażeniami na temat Szczecina i swojego pobytu chcieliby podzielić się z innymi.

 

kiedy: 13 sierpnia (wtorek), godz. 18.00

gdzie: Willa Ogrody, ul. Wielkopolska 19

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z Wolontariuszami Europejskimi, by przy kawie porozmawiać o Szczecinie (dlaczego tak długo stoimy na światłach? KLIK), wolontariacie, także tym zagranicznym. 

Zapraszamy!

Wolontariusze mówią kilka słów o sobie (KLIK)