Monika Szpener przeprowadzi Warsztaty Zero Waste już 25.05.2019 r. w Szczecinie! Dnia 25 maja 2019 r. odbędą się 2 warsztaty Zero Waste w siedzibie Stowarzyszenia „Pogodniak” przy ul. Krasickiego 8 o godz. 9.30 – 13.30 dla młodzieży szkolnej i 14:30 – 18:30 dla seniorów.

Monika Szpener (Artystka rzeźbiarka i pracownik naukowo dydaktyczny zajmuje się szeroko rozumianą rzeźbą i działaniami przestrzennymi, tworząc interdyscyplinarne instalacje, monumentalne obiekty czy prace typu site-specyfic i re-design. Zrealizowała szereg dedykowanych projektów artystycznych dla podmiotów prywatnych jak i we współpracy z instytucjami kultury. Autorka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych. Uczestniczka festiwali artystycznych w kraju i za granicą) o warsztatach mówi:

„Uczestnicy proszeni są o przyniesienie dużej ilości butelek plastikowych, najlepiej tego samego typu np. po wodzie mineralnej,  w tym dużych butelek po wodzie 5 l, i innych wszelkich plastikowych materiałów drobnych, połamanych zabawek, opakowań plastikowych, szczoteczek do zębów, sztućców plastikowych i innych wszelkich rzeczy oraz tkanin, może to być dosłownie wszystko, nawet stare buty, płyty kompaktowe itp jakieś lampy stołowe, biurkowe z sieciówek, które przemienimy indywidualnie tworząc designerski obiekt.

Na końcu warsztatów będzie mini konkurs. Dla autorów najciekawszych zrobionych dzieł przewidziane są książki o tematyce „Zero Waste”! Nowopowstałe Stowarzyszenie Wywrotka zaprasza wolontariuszy do współpracy przy działaniach Zero Waste.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje wypełnienie formularza i motywacja do wzięcia udziału w projekcie.

Więcej informacji na FB: Stowarzyszenie Wywrotka (https://www.fb.com/stowarzyszeniewywrotka/)


Termin: 25.05.2019 r. (sobota), godzina 9.30 – 13.30 (młodzież szkolna) i 14:30 – 18:30 (seniorzy)
Miejsce: Pogodniak, ul. Krasickiego 8, poziom: -1 (weście od Ostrawickiej)
Zapisy: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Prowadząca: Monika Szpener , więcej informacji na stronie: http://www.szpener.pl/
Organizator: Stowarzyszenie Wywrotka
Kontakt: kom. 601 666 262

Projekt Warsztatów Zero Waste jest finansowany ze środków Gminy Miasta Szczecin w ramach programu #mikrodotacje2019 realizowanego przez Fundację Sektor 3.