SCWOP Sektor3 zaprasza na III Śniadanie Szczecińskich Organizacji Pozarządowych

Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor3 zaprasza na
III Śniadanie Szczecińskich Organizacji Pozarządowych

Spotkajmy się 4 czerwca 2011 w godzinach 10.30 – 12.00 w siedzibie SCWOP Sektor3

Spotkanie poprowadzi Ryszard Radke – Mediator rodzinny – Pełnomocnik ds. przeciwdziałania patologiom społecznym Zachodniopomorskiej Fundacji Pomocy Rodzinie TĘCZA SERC w Szczecinie. Tematem spotkania będzie „Przeciwdziałanie patologiom społecznym: prawa dziecka, pomoc dziecku i rodzinie”

Zapraszamy wszystkich, którzy przy kawie lub herbacie chcą podyskutować o działaniach NGO w Szczecinie! My przygotujemy kawę i herbatę a Wy zabierzcie ze sobą produkty na śniadanie.

Zainteresowane organizacje i osoby prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub przesłanie imienia i nazwiska na adres e-mail biuro@sektor3.szczecin.pl – dzięki temu będziemy wiedzieć ile kubków potrzebujemy.

Serdecznie zapraszamy !

[contact-form 12 „Sniadanie”]

__________________

Śniadania organizacji pozarządowych będą odbywać się w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Na kolejnych spotkaniach poruszone będą różne tematy dotyczące funkcjonowania organizacji pozarządowych. Jeśli chciałabyś/ chciałbyś podzielić się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami w danym temacie z innymi i poprowadzić takie spotkanie- napisz do nas. Twój temat może być następny.