Zapraszamy na drugą edycję Pikniku Pasji w ramach XIV Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych, który odbędzie się 27 czerwca, w godz. 13:00-18:00 w ogrodzie INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury oraz Północnej Izby Gospodarczej. Tym razem pogodę również zamówiliśmy, dlatego w pierwszy weekend wakacji warto nas odwiedzić.

Na Piknik Pasji będziemy mogli poznać bliżej szczecińskie organizacje, które działają w III sektorze. Od godz. 13:00 zaprezentują się dla Was: Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Twórców Kultury, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Mniejszych Szans „Więź”, Szczecińskie Stowarzyszenie Pomocy Autystom, Jadłodzielnia Szczecin, Polski Związek Głuchych Oddział Zachodniopomorski, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Centrum Seniora, Fundacja Sektor 3 i Stowarzyszenie Media Dizajn.

Na pikniku nie zabranie muzyki na żywo, od godz. 14:00 wystąpi zespół dwóch młodych, szczecińskich muzyków, prężnie działających i kształcących się w dziedzinie jazzu. Na pianinie zagra Alex Marek, a na saksofonie Tytus Łajdecki. Z kolei o godz. 16:00 wystąpi Bartosz Utracki, wokalista i producent ze Szczecina, ćwierćfinalista XI edycji The Voice of Poland.

W trakcie pikniku chcemy, abyście się trochę poruszali, podczas piknikowej jogi śmiechu. Oto zadbają prowadzące: Klaudia Piotrowska i Magdalena Czajkowska – joginki śmiechu, animatorki, pracownice Centrum Seniora w Szczecinie. Potrzeba radości i nowej optymistycznej perspektywy na życie jest w nas wszystkich.

W zielonej przestrzeni INKU i PIG-u na najmłodszych będą czekały gry i zabawy podwórkowe. Przygotujemy dla Was strefę chillout z leżakami i hamakami, , ale nie zabraknie też pysznych smakołyków od Adventure Cafe. Jeśli pogoda pozwoli to rozpalimy ognisko (można przynieść ze sobą kiełbaski i ulubione przekąski). Podczas pikniku zadbamy o energię, pozytywne wibracje oraz świetny humor!!! Świętuj razem z nami! #NGOSZCZECIN

ORGANIZATORZY: Gmina Miasto Szczecin, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS,
Fundacja Sektor 3, Stowarzyszenie Media Dizajn

PARTNERZY: Północna Izba Gospodarcza, INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Centrum Wspierania Organizacji
Pozarządowych Sektor 3, Centrum Seniora w Szczecinie

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasta Szczecin.