Od 1 lutego można po raz drugi głosować na gorące punkty Szczecina. Fundacja Hot-Point po drugi oddaje decyzje o miejscach godnych odwiedzenia, polecenia, niesamowitych i ciekawych w ręce internautów. Wystarczy wejść na stronę www.hot-point.pl i kliknąć na miejsce, które wg. nas jest gorące.Z początkiem lutego rusza druga edycja, objętego Mecenatem Miasta Szczecin, wielkiego głosowania na „Gorące Punkty Miasta”, czyli miejsca szczególnie atrakcyjne i polecane przez samych mieszkańców. To właśnie szczecinianie jak i odwiedzający miasto turyści, w formie głosowania, będą wskazywać tzw. „Gorące Punkty” czyli miejsca, które ich zdaniem rzeczywiście warto odwiedzić.

Będą to zarówno znane dobrze z przewodników zabytki, muzea, fontanny, pomniki jak i bardziej przyziemne atrakcje takie jak szeroko pojęta gastronomia, lokale rozrywkowe czy sportowe, a nawet… galerie handlowe! Każde z tych miejsc może być bowiem atrakcją!

O tytuł „Gorącego Punktu Miasta” walczyć będzie ponad 600 obiektów w 21 kategoriach. Głosowanie trwać będzie od lutego do końca maja na stronie www.hot-point.pl, a wśród miejsc będą zarówno te wszystkim dobrze znane miejsca, jak i miejsca lub atrakcje często całkiem nieznane lub zapomniane.

Taka jest właśnie idea tego plebiscytu, organizowanego przez Fundację Hot-Point, aby przy okazji głosowania pokazywać nie tylko wszystkim dobrze znane miejsca, ale też miejsca jeszcze przez mieszkańców nieodkryte.

Druga edycja plebiscytu zweryfikuje również upodobania szczecinian co do poszczególnych atrakcji.