W związku z napływającymi do nas pytaniami odnośnie GIODO i danych osobowych SCWOP Sektor3 organizuje doradztwo prawne w tym zakresie! Osoby zainteresowane uzupełnieniem swoich informacji w tym zakresie powinny przeczytać tą wiadomość.

Do Sekotra3 bardzo często wpływają pytania związane z przechowywaniem danych osobowych, które dane są danymi osobowymi, jak sobię poradzić z GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych), co należy zgłaszać a co nie. W związku z tym przeznaczamy pulę doradztwa eksperciego z prawnikiem na te konkretne zagadnienia.

22 listopada 2013 w godzinach 14.00 – 18.00 w SCWOP Sektor3 będzie prawnik, który udzieli wyczerpujących informacji dla wszystkich zainteresowanych. Osoby zainteresowane doradztwem proszone są o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego (LINK). W polu preferowany termin spotkania prosimy wpisać 22 listopada. Informacje o kolejności przyjmowania przez prawnika wyślemy na adres mailowy podany w formularzu zgłoszeniowym.

W przypadku, kiedy zgłosi się większa ilość osób na doradztwo z tego zakresu przeprowadzimy je jeszcze raz w późniejszym terminie. 

Serdecznie zapraszamy!