Zapraszamy do uczestnictwa w trzeciej edycji Forum Inwestycyjnego AMBER, organizowanego przez Sieć Aniołów Biznesu Amber, działającą w ramach Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.  Wydarzenie zaplanowane jest na dzień 24 listopada w Hotelu Radisson BLU w Szczecinie.
Zapraszamy do uczestnictwa w trzeciej edycji Forum Inwestycyjnego AMBER, organizowanego przez Sieć Aniołów Biznesu Amber, działającą w ramach Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Tegorocznym tematem Forum będzie biznes globalny z udziałem anioła biznesu. Wydarzenie zaplanowane jest na dzień 24 listopada w Hotelu Radisson BLU w Szczecinie i zostanie poprzedzone spotkaniem Networking Dinner w dniu 23 listopada, na którym pojawią się prelegenci i uczestnicy Forum. Spotkanie będzie szansą do nawiązania kontaktów biznesowych oraz do nieformalnej dyskusji na temat zagadnień tegorocznego Forum.

Podczas wydarzenia wspólnie z inwestorami i firmami będziemy dyskutować m.in. na temat wprowadzania młodej firmy na rynki zagraniczne, decyzji o współpracy z inwestorem z Polski lub zagranicy, budowania skutecznego zespołu zarządzającego, aspektów wyjścia z inwestycji oraz na temat funduszy koinwestycyjnych.

W panelach dyskusyjnych zasiądą m.in.: Bartłomiej Gola – Partner Zarządzający SpeedUp Group, Marek Rusiecki – Członek Zarządu Xevin Investments Sp. z o. o., Jacek Błoński – Członek Rady Dyrektorów EBAN, Tomasz Grzybowski oraz Krzysztof Gawrysiak – prywatni inwestorzy, aniołowie biznesu, Wiktor Sarota – Prezes Zarządu InFakt Sp. z o. o.

Zapraszamy do udziału w Forum Inwestycyjnym AMBER 2011 oraz do czynnej dyskusji!

Więcej informacji o Forum oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.forumamber.pl, a także na profilu Sieci Aniołów Biznesu Amber na: Facebook.com/siecamber


Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 20 listopada.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

W skrócie:

  • 23.11.2011 (Networking Dinner, miejsce do potwierdzenia)
  • 24.11.2011 (Forum Inwestycyjne Amber 2011, godz. 09.00-15.00, Hotel Radisson BLU, Szczecin)

Kontakt:
Natalia Kosieradzka
Sieć Aniołów Biznesu Amber
Tel. 91 312 92 34
e-mail: n.kosieradzka@pfp.com.pl
forum@amberinvest.org