Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Szczecin wespół z Polsko-Niemiecką Współpracą Młodzieży – Jednostką Centralną w Szczecinie oraz  Bayerischer Jugendring zaprasza młodzież w wieku 18-25 lat do uczestnictwa w projekcie dziennikarskim pn. „Europa w mediach młodzieżowych”

W projekcie udział weźmie młodzież z Polski, Niemiec i Hiszpanii. Językiem roboczym jest jęz. angielski. Przez kilka dni młodzi ludzie spotykać się będą ze specjalistami zajmującymi się na dziennikarstwem. W wyniku codziennych warsztatów powstawać będzie międzynarodowa strona internetowa, na której uczestnicy publikować będą swoje artykuły (w trzech językach: polskim, niemieckim, hiszpańskim) dot. frapujących ich kwestii, w tym m.in. Unii Europejskiej. Zakwaterowanie oraz przejazd do Berlina są zapewnione przez organizatorów.

Co należy zrobić, aby wziąć udział? Wysłać zgłoszenie na adres: rekrutacja@europedirect-szczecin.eu do 10 lutego (poniedziałek). I czekać na potwierdzenie przyjęcia! Spieszcie się, liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy >>> TUTAJ.

Polecamy!