Canon Polska zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w kolejnej edycji programu „Nowy dom dla drukarki”. Tym razem producent przekaże wysokiej klasy sprzęt biurowy – drukarki, skanery oraz urządzenia wielofunkcyjne – podmiotom, które zajmują się aktywizacją zawodową.

Druga edycja programu canon polska „nowy dom dla drukarki” dla organizacji pozarządowych.

  • Organizacje non-profit, które zajmują się aktywizacją zawodową mogą otrzymać bezpłatnie od Canon Polska urządzenia jedno– i wielofunkcyjne, które pomogą im w pracy biurowej.
  • Zainteresowani mogą składać wnioski o udział w programie do 31 sierpnia br.
  • Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj: https://nowydomdladrukarki.pl/wezudzial

Akcja „Nowy dom dla drukarki” odbywa się w Polsce już po raz drugi. Podobnie jak w zeszłym roku, Canon Polska przygotował używane, ale doskonale działające urządzenia, które za darmo przekaże organizacjom non-profit. Producent chce w ten sposób przeciwdziałać marnotrawstwu, upowszechniać wzorce gospodarki obiegu zamkniętego oraz wesprzeć dobre idee, realizowane przez organizacje pożytku publicznego.

Tym razem akcja adresowana jest wyłącznie do organizacji zajmujących się tematyką aktywizacji zawodowej. Każdy taki podmiot musi prowadzić działalność od co najmniej trzech lat i móc pochwalić się kilkoma zrealizowanymi projektami.

Jak zgłosić się do programu? Wystarczy wypełnić prosty formularz: krótko opisać organizację, jej działalność oraz potrzeby z dziedziny urządzeń biurowych. Zgłoszenia przyjmowane są do końca sierpnia, ale, jak radzi organizator, lepiej nie pozostawiać aplikacji na ostatni moment. Po zakończeniu przyjmowania wniosków, eksperci Canon Polska wybiorą organizacje, którym następnie przekażą odpowiedni model maszyny, dobrany w zależności od konkretnych potrzeb.

Szczegóły programu oraz formularz zgłoszeniowy do programu „Nowy dom dla drukarki”  można znaleźć na stronie Canon Polska: https://www.canon.pl/csr/nowy-dom-dla-drukarki/